Není nic krásnějšího než říct si před oltářem své ano a spojit tak dva životy v jeden společný. A tomuto předchází naplánování svatebního dne, vašeho velkého dne „D“.
Plánování svatby si užívají hlavně budoucí nevěsty, které si přejí být alespoň jednou tou obletovanou princeznou v krásné romantické róbě s mladým princem po boku, který ji bude po celý další život ochraňovat.
Důležitou částí plánování svatebního obřadu je krom svatebních šatů a dalšího ošacení, hlavně uspořádání svatební tabule. Přichází na řadu výběr předkrmu, ale i polévky.
Dejme tomu, že obřad mají novomanželé již za sebou a přijíždějí spolu s hosty do svátečně vyzdobené restaurace, kdy ještě před hostinou se rozbije talíř a novomanželé střepy společně uklidí. Jeden střípek by si měli schovat na památku a pro štěstí. Společný úklid tak předpovídá spolupráci ve společném životě. Poté přichází na řadu tradiční společné pojídání svatební polévky. Tento zvyk se stále dodržuje a v přeneseném slova smyslu značí budoucí spolupráci a rovnost společného života. Někde také manželé pojídají polévku děrovanou lžicí, které mají na sobě vyryté monogramy a den svatby.
Následuje nakrajování svatebního dortu, který musejí novomanželé ochutnat, jinak by jim mohl přinést neštěstí.
Při pohledu na svatební tabuli tedy vidíme pěkně vyrovnané příbory a talíře, vyblýskané sklínky na aperitiv a běžné nápoje. Nechybí ani svatební menu, ale celkovou atmosféru dotváří i taková „maličkost“, jakou jsou svatební ubrousky Goldpress, nejlépe v barvě celkového vzhledu svatební tabule.
Dnes jsou ubrousky na výběr v kterékoliv barvě, kterou si zvolíte, a navíc je vhodné, aby na nich byly vytištěny i monogramy novomanželů. Vypadají pak na stole vážně luxusně. Je to vlastně maličkost, ale ty mnohdy dotvářejí báječně svátečně vyzdobenou svatební tabuli.